O BartkuFilozofie

 

Illuminati

Witam Was na mojej stronie, jak adres strony podpowiada mam na imię Bartek, „rozmyślanie” jest tym co uwielbiam robić w swoim życiu.

Ciągłe sięganie w zakątki swojego umysłu stworzyło ze mnie filozofa.

Choć nie mam skończonych studiów filozoficznych, to samoistnie nadałem sobie ten tytuł.

Kończąc już wypowiedź na swój temat, chciałbym Was zaprosić do częstszych wizyt.
Pozdrawiam!

4 Komentarze

 1. Cześć. Po co piszę? Chciałabym poruszyć nieco Twoje sumienie względem Twoich czytelników. Poruszasz ciekawe tematy w swoich wypowiedziach, ale robisz to rzadko. Czyżby skończyły Ci się przemyślenia? Wątpię. Brak czasu? Chwilę zawsze się znajdzie na bloga. Napisz coś. Może o przepowiedniach? Temat dosyć interesujący.
  Pozdrawiam,
  Niewidoczna.

  • Na polu – Ziemii istniały dwa ziarna – ziarno okryte szczęściem i ziarno jego pozbawione. Tyś jesteś ziarnem pozbawionym szczęścia – gdyż kierujesz się swoim egoizmem :)

 2. Nie trzeba kończyć studiów z filozofii by być filozofem. Studia powinny się nazywać „historia filozofii” i kończyć się uzyskaniem statusu „historyka filozofii”.
  Filozofia to „umiłowanie mądrości” a szerzej właśnie to o czym piszesz: rozmyślanie, analizowanie. Oczywiście historia filozofii bardzo pomaga w dojrzałym rozmyślaniu (nie trzeba dochodzić do wniosków, do których doszedł ktoś inny).
  Pozdrawiam i życzę owocnego myślenia.

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.