Przebudzenie narodowościowe jako recepta na sukces!

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 0 Flares ×
Oby Polacy odnaleźli wreszcie tę "koninczynę"!

Oby Polacy odnaleźli wreszcie tę „koninczynę”!

Anthony de Mello, niesamowity jezuita, nauczyciel duchowy jak i mistyk przebudził mnie dzięki treści bijącej z jego książki pt.”Przebudzenie”. Uświadomił mi wiele spraw, na które jeszcze nie zwracałem uwagi, a które pomogą mi wygrać z tą życiową depresją jak codzienną przytłaczającą mnie rutyną, wadami naszego umysłu i postrzeganiem rzeczywistości. Przebudził mnie duchowo, teraz naprawdę czuję się lepiej, zdrowy egzystencjalnie i jestem aktualnie bardziej szczęśliwy aniżeli to było przed przeczytaniem tej cudownej książki.

Przebudzenie wiąże się z kwestią duchową – czyli z tą kwestią, której brakuje na moim fanpage’u na facebooku – BartekFilozof… Spróbuje w tym wpisie połączyć narodowość z duchowością, uda mi się, czy mi się nie uda? Zaczynam…

Przebudzenie, co to oznacza w skrócie? Jest to fakt odłączenia się od strefy fizycznej swojego życia i na poczuciu tej niematerialnej rzeczywistości która nas otacza i dzięki której możemy tutaj na Ziemi egzystować, która kreuje i steruje tym nieskończonym Wszechświatem.

Przebudzenie narodowościowe, jest to przebudzenie wiążące się z odnowieniem przynależności narodowej do Polski, naszego kraju – któryś żeśmy wykreowali i podbudowywali przez ponad 1000 lat istnienia naszego kraju. Przebudzenie musi zostać spełnione wtedy, kiedy naród osiągnie moment zbawienia politycznego – na którym opiera się na dobrobyt naszego kraju.

Wiemy o tym doskonale, że w naszym kraju jest podział – według poglądów. Skłócone społeczeństwa starają się poprzez to osiągnąć wyznaczone przez siebie cele spisane w postaci postulatów, które są racjonalne, a niektóre nie. Ja jestem racjonalistą – prawicowcem. Oceniam lewicowe postulaty – biorąc po uwagę działalność ich partii – na powodujące szkodę dla naszego narodu!

Ja z racji Swego optymizmu i życzenia każdemu przedstawicielowi naszego kraju – tego, aby żyło się Jemu jak najlepiej, nie pozwalam na to, aby jeden działał na szkodę drugiego – bo to nie o to chodzi w duchowej odnowie. Duchowa odnowa musi odnosić się do działania indywidualnego – dla zaspokojenia własnych potrzeb stricte egzystencjalnych, a nie wykorzystując przy tym Ciebie – poczciwego Polaka.

Najbardziej znani lewicowcy nie posługują się już racjonalnym umysłem, steruje im rządza pieniądza – która skazuje ich na duchowe potępienie kreujące nieszczęście. My sami, kiedy zyskujemy umyślną korzyść wykorzystując przy tym nieumyślność bliźniego swego – sami odczuwamy po tym fakcie działalność sumienia, że jesteśmy tej osobie coś dłużni…

Myślę, że powyższe zdarzenia nigdy nie mają miejsca w Waszym życiu – mam nadzieję! Pieniądz nie może być wyznacznikiem naszego poziomu szczęścia, ale kiedy ktoś komuś ukradnie jakąś materialną rzecz – powiecie: „ukradł mi moją rzecz, która była moją własnością, czuję się teraz fatalnie”, a osoba która już ukradła mówi sobie na początku całego zajścia, poddana Swojemu egoizmowi: „Ale się cieszę, że ukradłem tej osobie rzecz, ona jest teraz zła, a ja na jej rzeczy na pewno skorzystam”, po kilku chwilach rodzi się myśl, która walczy z egoizmem tej osoby – ofiara wychodząc w większości sytuacji zwycięsko po kilku dniach jest usatysfakcjonowana powrotem utraconej rzeczy. Tak właśnie działa sumienie, które powoduje tę działalność u człowieka.

Powiecie mi, co z rządem Ewy Kopacz, co z rządem Donalda Tuska jak i innych „zdrajców” narodu, którzy nasze podatki wydali na spełnienie własnych celów. To jest także kradzież jak i obraz działalności niesamowitego egoizmu tych o to ludzi.

Ja jako racjonalny prawicowiec dążę do tego, aby naród zjednoczyć – jestem sceptyczny wobec tych egoistów, którzy zamiast naprawić naród – ten naród zepsuli i spowodowali jego destrukcję gospodarczą jak i tę przynależnościową propagując idee stricte unijne – które biorąc pod uwagę obiektywizm niszczą nasz kraj!

Zapytajcie się proszę ja Was szczerze – typowego „lewaka” co mu daje przyjemność, na pewno powie że to pieniądz – on jest wyznacznikiem jego egzystencji, która według mistyków jest rzeczą nie powodującą tego spełnienia. Po części generuję w sobie informację na temat mistyków jak i ich przesłań i potwierdzam tę znaną i często pojawiające się przysłowie, że pieniądze szczęścia NIE DAJĄ!

Szczęście daje tylko brak „stresu” wśród ludzi i tego, że widząc kraje w których jest dobrobyt gospodarczy, biorąc pod uwagę to przez co przeszli nasi przodkowie – czują się niesamowicie niespełnieni egzystencjalnie…

Spokojna sytuacja życiowa jest wtedy, kiedy ludzie nie przejmują się przymusami – które nadają im poszczególne władze. W Polsce panuje taka atmosfera, że rodziny stają się coraz mniejsze, 1 lub 2 dzietne, mieszkania są bardzo drogie i brakuje młodym małżeństwom „dobrego” startu w życie. To powoduje przeróżnego rodzaju depresje – które stanowią główną przyczynę pesymizmu wśród społeczeństwa naszego kraju.

Optymizm musi powrócić, racjonalne prowadzenie władzy także, zamiast tych egoistów – którzy nami sterują – musimy wreszcie zintegrować się wspólnie – nie jednostkowo – tylko poprzez zrozumienie tego, że sami jako jednostki nic nie zrobimy! Popatrzmy na Duńczyków – przepraszam Was iż porównuję nas do nich! Byłem w ich kraju, ludzie żyją tam dłużej od nas – czemu? Bo u nich jest tak dobra sytuacja życiowa, że nie przejmują się niczym – mogą wtedy cieszyć się niesamowitym zdrowiem „duchowym” dzięki któremu mogą żyć i żyć i żyć!

My to także musimy uczynić, poprzez propagowanie treści – że władze, które obecnie rządzą pragną pesymizmu wśród społeczeństwa i żyją tylko aby sobie ten egoistyczny „dobrobyt” sprawić korzystając przy tym z nieumyślności obywateli. Musimy – my jako Polacy, uświadomić tym niemyślącym – że optymizm narodowościowy może powrócić wtedy – kiedy upadną te „lewicowe” władze i pojawią się ludzie, którym naprawdę zależy na szczęściu każdej jednostki, których celem będzie sprawienie Polakom takich warunków egzystencjalnych – dzięki którym nie będzie możliwości na pesymizm!

Jesień czeka, oby frekwencja była większa, oby integracja czystopolska była ku poprawieniu się sytuacji egzystencjalnej coraz większa – wtedy, kiedy ludzie zagłosują na zaufanych jak i altruistycznych ludzi – dzięki którym odnajdziemy – jako przedstawiciele Polski – wielką radość i spełnienie egzystencjalne z przynależności do niej!

2 Komentarze

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.